• Uroczyste zakończenie roku szkolnego

• 23 czerwca 2023 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023 oraz pożegnaliśmy uczniów klasy 8.

Podczas uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali stypendia za wyniki w nauce oraz dyplomy i nagrody za udział w różnego rodzaju akcjach i konkursach.

Pożegnaliśmy też wieloletnią nauczycielkę języka polskiego - panią Annę Babiarz, która przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia oraz życzymy wszystkim udanych wakacji.

• Wycieczka do Przemyśla

• W dniu 21 czerwca 2023 roku klasy 4-8 były na wycieczce w Przemyślu.

Jazda pociągiem, zwiedzanie muzeów, podziemna trasa, lody, spacery po przemyskiej starówce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej wycieczki.

• Gminny Dzień Dziecka w naszej szkole

• 2 czerwca 2023 roku, na placu przy naszej szkole odbył się Gminny Dzień Dziecka. Razem z dziećmi z naszej placówki, bawiły się dzieci z przedszkoli przy szkołach podstawowych nr 2 i nr 3 w Rakszawie oraz z Wydrza.

Dzieci korzystały z mnóstwa atrakcji, m.im:

• zabawy z animatorem (malowanie twarzy, skręcanie baloników, bańki mydlane, przeciąganie liny i inne),
            • dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, kule wodne,
            • prezentacja nowego wozu strażackiego z oprzyrządowaniem oraz radiowozu policyjnego,
            • poczęstunek (mufinki, zapiekanki, popcorn, lody, wata cukrowa).

Dopisała nam pogoda i dzieci świetnie się bawiły, czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Dziecka:)