• Obchody Światowego Dnia Wody

• 22 marca br. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Wody. Z tej okazji samorząd uczniowski zorganizował zbiórkę (sprzedaż wody), z której dochód zostanie przekazany na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w tę akcję.

• Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole

• 21 marca 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny oraz Międzynarodowy Dzień Lasów.

W tym dniu podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie mogli przyjść do szkoły bez plecaka, przynosząc swoje przybory w innych, czasem bardzo ciekawych przedmiotach. Uczniowie uczestniczyli w lekcji, podczas której poszerzali swoją wiedzę na temat lasów i zwierząt je zamieszkujących. Później uczniowie klas 4-8 wzięli udział w intedyscyplinarnym konkursie, w którym musieli wykazać się wiedzą z takich dziedzin jak: przyroda, język polski, matematyka i język angielski; zadania konkursowe oczywiście związane były z lasami i wiosną.