• II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "MISTRZ ORTOGRAFII"

• 14 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "MISTRZ ORTOGRAFII".

Konkurs składał się z dwóch części: pierwsza polegała na uzupełnieniu tekstu odpowiednimi literami, druga to test ortograficzny, który polegał na umiejętności czytania ze zrozumieniem i poprawnym stosowaniu reguł ortograficznych.

Wyniki II Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego:

• I miejsce i tytuł "Mistrza Ortografii" otrzymała Kinga Cisek ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Mierzwy w Rakszawie,
            • II miejsce zajął Szymon Buszta ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Rakszawie,
            • III miejsce zajęli Joanna Musur i Filip Kuca ze Szkoły Podstawowej w Węgliskach.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i życzymy dalszych sukcesów.

• Gminny Konkurs Matematyczny "Super Matematyk"

• Dwóch uczniów naszej szkoły (Szymon Jękot i Filip Kuca) wzięło udział w Gminnym Konkursie Matematycznym "Super Matematyk" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Rakszawie.

Choć żadnemu z nich nie udało się zająć wysokiego miejsca, dziękujemy im za wysiłek włożony w zmaganie się z naprawdę niełatwymi zadaniami matematycznymi.